top of page
image029 (1)_edited.jpg
chris_www.png

kolędy i świąteczne przeboje

KONCERT

 CHÓR MUSIC 

 EVERYWHERE 

N03_edited_edited.png

  Nick Sinckler  

K1 (1)_retusz (1).png

  KAYAH  

D07.png

  Kasia Dereń  

już 20 grudnia 2023 - Łódź, Wytwórnia

 Świąteczny koncert! 

Kilkudziesięciu artystów na scenie, soliści, band, wizualizacje i największe świąteczne przeboje.

Po prostu mega SHOW!

DLA CIEBIE

Kiedy na dworze wieje chłodem, rozgrzej się przy radosnych dźwiękach, dzięki którym przedłużysz świąteczne chwile. Koncert CHRISTMAS SONGS to także doskonały pomysł na pełne energii wejście w Nowy Rok i rozbudzenie apetytu na karnawałowe szaleństwo.

KOLĘDY i ŚWIĄTECZNE PRZEBOJE

Kilkudziesięciu wokalistów Music Everywhere, przebojowi soliści: KAYAH, Kasia Dereń i Nick Sinckler, niesamowity band i skrzypce elektryczne, sprawią, że dobrze znane Ci "Let It Snow", "Last Christmas" czy "Jingle Bell Rock" wybrzmią z prawdziwą mocą, jak nigdy dotąd!

„Let It Snow”, „Last Christmas” czy „Jingle Bell Rock” wybrzmią z prawdziwą mocą dzięki energii wokalistów Music Everywhere, niezwykłego bandu oraz wspaniałych wokalistów: KAYAH, Kasi Dereń i Nicka Sincklera. Zaskoczą Cię zupełnie nowe aranżacje ponadczasowych hitów, takich jak „Jingle Bells”, czy „White Christmas". Nie zabraknie również przytulnych i nastrojowych piosenek „Mary, Did You Know”, „Oh, Holy Night” i najbardziej znanej kolędy „Silent Night”. Szczyptę tajemniczości doda „Nie było miejsca dla Ciebie" i „O Come, O Come Emmanuel”, po których czeka Cię prawdziwy wybuch radości podczas „Ding Dong"„Joy to the World”, „Hark! The Herald” i wielu innych zimowych przebojów.

z publicznością.JPG

MUSIC EVERYWHERE

Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Kayah, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen, i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Koncertują w kraju i zagranicą, mając na koncie kilkadziesiąt nagród festiwalowych. Uwielbiają rozrywkę - w muzyce i w życiu.

KAYAH & KASIA DEREŃ & NICK SINCKLER

Ich potężne, charyzmatyczne głosy trzęsą murami sal koncertowych w całej Polsce. Podczas koncertu CHRISTMAS SONGS zachwycą nas nie tylko utworami solowymi, ale też niesamowitymi duetami i tercetami. To będzie naprawdę mocne uderzenie!

KAYAH  - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wszechstronna muzycznie artystka, najczęściej poruszająca się w klimatach folk, pop, soul i jazz. Autorka wielu przebojów jak “Za późno”, „Supermenka“, „Na językach“, „Testosteron“, „Prawy do lewego“, „Śpij Kochanie Śpij”, czy świąteczny „Ding Dong”. Obecna na scenie muzycznej już od ponad 25 lat. Swój pierwszy autorski album – “Kamień” wydała w 1995 roku. Od tego czasu, Kayah wydała 10 albumów prezentujących jej fascynacje muzyką folkową, klubową, soulową i jazzową, a nawet klasyczną. 

KASIA DEREŃ to genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu, jeden z najbardziej nietuzinkowych głosów polskiej estrady. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma polskimi artystami, których wspierała przez lata w chórkach. Szerszemu gronu odbiorców wokalistka dała się poznać solowymi singlami „Just A Few Words”, „Count On Me”, „XXI” i „Niespokojnie”.

 

NICK SINCKLER swoją muzyczną przygodę rozpoczął w Nowym Yorku, gdzie miał okazję współpracować ze znakomitymi muzykami solul  & r'n'b. Polskiej publiczności dał się poznać w programie Fabryka Gwiazd, gdzie dotarł do finału. Tworzy muzykę oraz współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, współpracując m. in. z Kayah, Kukulską, T-Love, Blue Cafe.

 NIESAMOWICI ARTYŚCI 

zespół i Kayah_min.png

Usłysz fantastyczne solówki na gitarze elektrycznej (Michał Zienkowski); poczuj mocne uderzenie perkusji (Mikołaj Stańko), zachwyć się zaskakującym brzmieniem skrzypiec elektrycznych (Gabriela Żmigrodzka); poznaj wirtuozerię instrumentów klawiszowych (Adam Pietrzak) i mocne uderzenie basu (Konrad Żołnierek). Nad całością fantastycznego brzmienia zespołu i wokalistów czuwa dyrygentka - Beata Śnieg.

 Nie czekaj dłużej - kup bilet już dziś! 

20 grudnia 2023

godz. 17:30 i 20:15

Łódź

Koncert CHRISTMAS SONGS

Wytwórnia

INFO | czas trwania: 1h 45 min | przerwy: bez przerw | otwarcie wejść: 45 minut przed koncertem

bottom of page